Singapur Hava Yolları, A380 Jumbo Jeti Restorana Dönüştürüyor

Yalnızca uluslararası rotalarda uçan Singapur Hava Yolları, corona virüs salgınından sonra ağır darbe aldı ve uzun menzilli jetlerinin çoğunu park etti. Şimdi ise uçuşları ve uçak yemeklerini özleyenler için çalışmayan bir A380 jumbo jeti lüks bir restorana dönüştürüyor.

https://pazarlamasyon.com/tayland-hava-yollari-ucaktaki-yemeklerin-servis-edildigi-bir-restoran-acti/

Restorandaki yemekler ünlü şef Shermay Lee tarafından hazırlanacak. Müşteriler, uluslararası mutfaklardan veya geleneksel Singapur yemeklerinden seçim yapabilecekler. Havada olduğu gibi restoranda da ücretsiz alkollü/alkolsüz içecekler servis edilecek.

Koltuk arkası ekranlarla eğlence hizmeti sunulacak ve müşteriler küçük bir uçak turu ile kabin ekibinin dinlenme alanları dahil birçok yeri görebilecekler. Ayrıca şarap, şampanya ve özel bir çalma listesi içeren bir premium ikram seti bulunuyor. Yemeği restoranda yiyemeyen müşteriler, yine Shermay Lee tarafından hazırlanan yemekleri satın alabilecekler.

https://pazarlamasyon.com/ucak-kafeler-asyada-buyumeye-basladi/

Singapore Airlines A380, çift kişilik yataklı birinci sınıf süitlerden geniş bir ekonomi sınıfına kadar her şeye sahip lüks bir uçak olarak gökyüzünde oldukça popüler. Restaurant A380 @Changi, ekim ayının sonlarında bir hafta sonu için Singapur'un en seçkin restoranı olacak gibi görünüyor.

Restoran, "Singapur Hava Yollarını Keşfedin" programı aracılığıyla sunulan fırsatlardan yalnızca biri. Program kapsamında katılımcılar, uçuş simülatörü seansı da sunulan uçuş görevlisi ve pilot eğitim merkezlerini de ziyaret edebilecekler.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir