Sesinizi kısan cihaz: Mutalk

Sessiz ortamlarda konuşmayı sevenler için müjde: Mutalk adlı yeni bir cihaz, sesinizi kontrol altına almanıza yardımcı oluyor.

Sessiz ortamlarda özgürce konuşmak isteyenler için gelitirilen Mutalk, Bluetooth bağlantılı bir mikrofon gibi çalışıyor. Bu kompakt alet, içinde yer alan bir mikrofon sayesinde telefon görüşmeleri yaparken veya oyun oynarken sesinizi karşı tarafa iletmenizi sağlıyor. Üstelik, tüm bunları yaparken çevrenizdeki kimse sizin sesinizi duymuyor. 

Gelişmiş yalıtım teknolojisi ile ses seviyenizi oldukça iyi derecede bastıran Mutalk, etrafınıza sızan ses seviyesini minimuma düşürüyor. Geliştirici şirketin yaptığı resmi açıklamaya göre, normal bir ortamda, cihaz ağızınıza takılıyken yanınızdaki kişiler sizin konuştuklarınızı duyamıyor. Bağırdığınız zamanlarda ise, ses seviyenizi yaklaşık -30 desibel kadar bastırarak dışarı ses çıkmasını önlüyor.

Mutalk, oldukça kolay bir kullanım sunuyor. Etrafındaki bantları kafanızın arkasına geçirip cihazı ağız bölgenize yerleştirerek kullanabilirsiniz. Eğer sessiz ortamlarda rahatça konuşmak istiyorsanız, Mutalk sizin için ideal bir tercih olabilir. Ayrıca, yüksek sesle konuşan arkadaşlarınıza hediye de edebilirsiniz. Tabii, ürünün 200 dolarlık fiyat etiketini gözden çıkarmanız gerekeblir. Mutalk hakkında daha fazla bilgi için videomuzu izleyebilirsiniz.

Sesinizi kısan cihaz: Mutalk

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pazarlamasyon (@pazarlamasyoncom)'in paylaştığı bir gönderi

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir