Samsung yeni reklamında Apple'a başrol verdi

Marka yeni reklam filminde en büyük rakibine yer vererek Apple kullanıcılarının sürekli yenilikleri beklemek zorunda kaldıklarını vurguladı.

Markalar arasındaki rekabete Coca-Cola ile Pepsi, Burger King ile McDonald's'ın birbirlerine yaptığı göndermeli reklam filmlerinden birçoğumuz alışkınız. Son dönemlerde teknoloji sektöründe akla gelen ilk iki markanın rekabeti ise yeni bir reklam filmiyle gözler öönüne serildi.

Apple ve Samsung arasındaki kıyasıya rekabeti Samsung, yeni reklam filmiyle taçlandırdı. Reklam filminde açıkça Apple'a gönderme yapan marka, filmde Apple marka bir telefona yer vermekten de çekinmedi. Dünyayı bir çitle ikiye bölündüğü reklam filminde marka, Apple tarafında kalan kullanıcıları "yenilikleri bekleyenler" olarak nitelendirdi. 

Son dönemlerde katlanabilir telefonlarıyla anılan Samsung, modelin uzun zaman önce çıktığını belirterek inovasyon açısından Apple'dan çok önde olduklarını ve Apple kullanıcılarının sürekli yenilikleri beklemek zorunda kaldıklarını vurguluyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir