Samsung ve Xiaomi, Yeni iPhone 12 Serisini Tiye Aldı

Apple bu yıl merakla beklenen yeni serisini tanıttı. Tamamı en yeni Apple A14 Bionic çip, 5G teknolojisi ve güçlü kameralarla donatılmış seri, iPhone 12 Pro, Pro Max ve iPhone 12 Mini'den oluşuyor.

https://pazarlamasyon.com/xiaomi-hindistanda-seyyar-saticiliga-basladi/

Öte yandan, serideki tüm akıllı telefonlar artık şarj cihazı içermiyor. Bunun yerine, ayrıca satın almanız gereken MagSafe ve 15W kablosuz şarj cihazı tanıtıldı. Apple, karbon nötr bir marka olabilmek için bu seriden kutudan çıkan şarj cihazını ve kulaklıkları çıkarmaya karar verdi.

Teknoloji devinin bu cesur hareketi karışık yorumlar aldı. Bazı internet kullanıcıları bu konudaki hayal kırıklığını dile getirdi. Rakipleri Samsung ve Xiaomi, sosyal medya hesaplarında Apple'ı tiye alan gönderiler paylaştı.

https://pazarlamasyon.com/apple-calisanlari-icin-yuz-maskesi-tasarladi/

Samsung, "Galaxy'nize dahildir" yazan bir şarj cihazı görseli ile birlikte "Galaxy'niz size aradığınız şeyi verir. Şarj cihazından en iyi kameraya, pil, hafıza ve hatta 120Hz ekrana kadar bir akıllı telefonun tüm temel özelliklerini." yazan bir tweet paylaştı.

https://twitter.com/SamsungLatin/status/1316105295974854656

Xiaomi ise, telefon kutusundan şarj aletinin çıktığı bir video yayınladı ve "Merak etmeyin, #Mi10TPro ile hiçbir şeyi kutunun dışında bırakmadık." yazdı.

https://twitter.com/Xiaomi/status/1316299756260352006
Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir