Samsung'un 360 derece katlanabilen yeni prototipi!

Samsung Display, CES 2023'te yeni prototip ekranı ve 360 derece dönebilen menteşesini sergiledi.

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung'un ekran teknolojilerinden sorumlu iştiraki Samsung Display, CES 2023'te yeni prototip ekranı ve 360 derece dönebilen menteşesini sergiledi. Şirket sözcüsü John Lucas,Flex In & Out” adı verilen ekran prototipinin 360 derece dönebildiğini, yani içe ve dışa doğru katlanabildiğini söyledi. Bu tasarım şu an prototip aşmasında olsa da, ilerleyen zamanlarda Samsung'un katlanabilir modellerinde temel olabileceği düşünülüyor.

samsung-ces-2023-katlanabilir-ekran

Görsellerde de gördüğünüz üzere, prototipte arada boşluk olmadan kapanma sağlandığından Galaxy Z Fold 4’e göre çok daha ince bir yapı elde edildiğini söyleyebiliriz. Ayrıyeten, yeni ekran sistemi ile birlikte, ekranın katlanma yerinin görünürlüğünün önemli ölçüde azaldığı belirtiliyor. 

Yeni menteşenin Samsung Galaxy Z Fold 5'te görülmesi mümkün

Geliştirilen prototipin ilerleyen zamanlarda piyasaya sürülmesi beklenen Samsung Galaxy Z Fold 5'te görülmesi mümkün. Samsung'un Z Fold 5'in piyasaya çıkacağı tarih tam olarak bilinmese de ağustos ayında Galaxy Z Flip 5 ile birlikte piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir