Samsung Galaxy Z Flip3'e özel jean üretildi

Samsung, Avustralyalı jean markası olan Dr. Denim ile ortaklığını duyurdu. İki şirket bir çift Galaxy Z Flip3 odaklı jean pantolon oluşturmak için bir araya geldi.

Akıllı telefonu taşımak için tek bir cebe sahip olan Z Flip Pocket Denim Jeans bin dolar değerinde ve 450 adet olarak sınırlı sayıda üretildi. Bunun yanında Samsung ve Dr. Denim anlaşmasının bir parçası olarak jean pantolonu aldığınızda ücretsiz bir akıllı telefona sahip olmuş oluyorsunuz. Aynı zamanda Z Flip Pocket Denim Jeans , Flip3'ün katlanmasını vurgulayan pazarlama kampanyasının bir parçasını oluşturuyor.

Samsung, Flip3'ü kullanırken büyük ceplere ihtiyaç olmadığını savunuyor, bu nedenle tipik arka ve ön cepler bu jean'den çıkarıldı. Bunun yerine ön cebi Galaxy Z Flip3'ün katlanmış boyutuna göre ölçeklendiriliyor. Yalnızca Galaxy Z Flip3'e uyacak şekilde yeniden tasarlanan pantolonlar bununla beraber büyük cepleri geçmişte bırakıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=-dlKWTymO1w

Samsung Mobile Marka Pazarlama Müdürü Hayley Walton konuyla ilgili olarak “Akıllı telefonlar genellikle cep dostu değildir, bu nedenle cep normunu sarsan ve kompakt Galaxy Z Flip3'ümüze mükemmel şekilde uyan kot pantolonlar tasarlamak için Dr Denim'in stil bilgilerini kullandık. Galaxy Z Flip3 kullanıcılarımız, tasarım ve cep kapasitesi cepte taşınabilirlik açısından en iyisini bekliyorlar ve birinci sınıf telefonlarımıza mükemmel ısmarlama kot pantolonlardan daha iyi eşlik edecek ne var." sözlerini dile getirdi.

Z Flip Pocket Denim jeans, Galaxy Z Flip3 dahil olmak üzere bin 499 dolara satılıyor. Hem erkekler hem de kadınlar için mevcut olan Z Flip Pocket Denim, Dr. Denim'in websitesinden satın alınabiliyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir