Samsung Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic'e tarayıcı özelliği ekleniyor

Artık Samsung Galaxy Watch 4 ve Watch 4 Classic akıllı saatlerine web tarayıcısı yüklenebilecek.

Geçen ay Samsung, PPT Controller uygulamasını Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic'i destekleyecek şekilde güncellemişti. Şimdi, Tizen Help'in raporuna göre Samsung, Google Play Store'da “Samsung İnternet Tarayıcısı” için benzer bir güncelleme yayınlıyor. Güncelleme, Wear OS tabanlı akıllı saatler için destek getiriyor. Ancak şu anda yalnızca Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic'i destekliyor.

Android kullanıcıları eskiden Samsung akıllı saatlerinde yaşadığı ana sorunlardan biri üçüncü taraf uygulama desteğiydi. Gelen tarayıcı özelliği, halihazırda bu kategorideki en gelişmiş cihazlardan biri olan Galaxy Watch 4'ün işlevselliğini daha da geniş bir hale getiriyor.

Wear OS 3 tabanlı One UI Watch sayesinde Samsung'un en yeni giyilebilir ürünleri, kullanıcılara Play Store üzerinden çeşitli uygulamalara erişim sağlayabiliyor. Ayrıca Samsung, kullanıcılara daha da fazla seçeneğe erişim sağlayan yeni Galaxy Watch 4 akıllı saatlerini desteklemek için eski giyilebilir cihazlarını da güncellemeye başlamış bulunuyor.

Meta'ya 3,2 milyar dolarlık dava açıldı

Açılan davada, Meta'nın bir kişinin tekelinde olduğu ve adil olmayan şartlarda dayatma yaptığı iddia ediliyor.

Bunlar İlginizi Çekebilir