Samsung, Eski Ambalajlardan Eğlenceli Kendin Yap Seti Oluşturdu

Dünya Çevre Günü'ne özel Samsung, müşterileri için eski ambalajları değerlendirebilecekleri bir set oluşturdu. Kişinin hayal gücüne bağlı olarak değişen tasarımlarda Samsung, tüketicileri yeniden tasarlamaya, yaratmaya ve restore etmeye teşvik ediyor. 

Samsung cihazlarının çoğu bildiğiniz üzere karton kutularda geliyor ve onları çöpe atmak yerine sanatsal bir tasarıma dönüştürmek artık mümkün. Papersmith olarak da bilinen Amsterdam merkezli kağıt sanatçısı AJ Smith'in markanın eko-ambalajından yarattığı binalar, vahşi yaşam, ormancılık ve insanlardan oluşan eksiksiz bir ekosistem olan Samsung'un Küçük Dünyası ile tekrar hayat buluyor.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=17&v=Z4TmGR2AYOQ&feature=emb_title

Karton dünya, Samsung'un QLED 4K TV, Galaxy S21, Galaxy Buds Pro ve daha fazlası gibi cihazların karton ambalajlarından yola çıkarak tasarlandı. İletişim ajansı Edelman'ın kampanyalaştırdığı bu eski atıklarla karton bir ekosistem yaratılıyor.

Kartonları değerlendirmek ve eğlenceli vakit geçirmek için Samsung'un sitesinden ayrıntılara ulaşmak mümkün.

Kariyer
Dünyanın Down sendromlu ilk sanal influencer'ı "Kami"

Dünyanın Down sendromlu ilk sanal influencer'ı Kami, down sendromlu 100'den fazla gerçek genç kadının yüzünün birleşiminden oluşturuldu.

Bunlar İlginizi Çekebilir