Salt İletişim Grup’ta üst düzey atama

Salt İletişim Grup'un yeni müşteri ilişkileri ve medyadan sorumlu ajans başkan yardımcısı belli oldu.

Farklı sektörlerden birçok markaya; marka stratejisi, kampanya iletişimi, sponsorluk ve etkinlik yönetimi hizmeti sunan Salt İletişim Grup’ta üst düzey bir atama gerçekleşti. Gazetecilik, halkla ilişkiler ve kurumsal iletişim olmak üzere sektörde yaklaşık 30 yıllık deneyimi bulunan Dicle Karaozan, Müşteri İlişkileri ve Medyadan Sorumlu Ajans Başkan Yardımcısı olarak Salt İletişim Grup'a katıldı.

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Dicle Karaozan, kariyer hayatına 1994 yılında haftalık ekonomi gazetesi Barometre ve Kanal E televizyonu ile başladı.  Karaozan, 2000 yılına kadar sırasıyla Hürriyet, Dünya ve Yeni Binyıl gazetelerinde muhabir olarak görev yaptı. 2000 yılında halkla ilişkiler sektörüne Global Tanıtım’daki (Hill & Knowlton) medya ilişkileri direktörlüğü görevi ile geçiş yaptı. 2001 ila 2014 yılları arasında görev yaptığı Medyaevi İletişim’de yıllar içinde, sırasıyla Medya İlişkileri Direktörü, Genel Koordinatör ve Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlenerek, çok sayıda ulusal ve uluslararası markaya iletişim danışmanlığı hizmeti verdi.

2014 yılında Zorlu Holding’e Kurumsal İletişim Grup Müdürü olarak geçen Karaozan, 2020 yılına kadar devam ettiği bu görevi süresince kurumsal iletişim süreçlerinin oluşturulması, kurumsal kimlik çalışmaları, sürdürülebilirlik stratejilerinin oluşturulması ve bu alanda geliştirilen projelerin hayata geçirilmesi, kurum içi girişimcilik, gönüllülük programlarının oluşturulması ve hayata geçirilmesi gibi çok sayıda projede görev aldı. 2020 yılında Zorlu Performans Sanatları Merkezi’ne geçen Karaozan, Salt İletişim Grup Müşteri İlişkileri ve Medyadan Sorumlu Ajans Başkan Yardımcısı olmadan önce Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nin Kurumsal İletişim, Pazarlama ve Sponsorluklardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir