Salt İletişim'e yeni müşteri

Salt İletişim Grup, sıhhi tesisat markalarından GROHE’nin stratejik iletişim danışmanlığını üstlendi.

Salt İletişim Grup, sıhhi tesisat markalarından birisi olan GROHE’nin stratejik iletişim danışmanlığını üstlendi.

Salt İletişim Grup, GROHE’ye stratejik yaklaşım, pazarlama iletişimi, konu ve etkinlik yönetiminin yanı sıra içerik üretimi alanlarında da hizmet verecek. 

Banyo ve mutfak çözümleri üreticisi GROHE, 2 bin 400’ü Almanya’da olmak üzere 6 bin çalışanla faaliyet gösteriyor. GROHE sadece son on yıl içinde 300’ü aşkın tasarım ve yenilikçilik ödülü kazanmasının yanı sıra “Almanya’nın en sürdürülebilir büyük markaları” arasında gösterildi. Almanya hükümeti tarafından verilen CSR ödülünü sektöründe kazanan tek marka olan GROHE, Fortune dergisinin “Dünyayı Değiştiren 50 Şirket” listesinde de yer aldı. Ayırca, 49 ülkede faaliyet gösteren, güven düzeyi yüksek iş yeri kültürleri geliştirerek kuruluşlara mükemmel iş yerlerini tanımlamalarına, yaratmalarına yardım eden global bir araştırma şirketi olan Great Place to Work tarafından ard arda ikinci kez Avrupa'nın En İyi 25 işyeri arasına girerek dikkat çekti. 

 

 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir