Ruffles, Migros Desteğiyle Boş Ambalaj Atıklarından Futbol Sahası İnşa Ediyor

Ruffles, Migros ve “Kızlar Sahada” ortaklığıyla, Türkiye’nin  geleceği ve kadın futbolunun gelişimine fayda sağlarken çevre için de sürdürülebilir bir proje ile futboldan bir iyilik gücü oluşturuyor.

PepsiCo portföyünün gıda markası Ruffles, Türkiye'deki tüketicileri, 31 Mayıs'a kadar seçkin Migros mağazalarında işaretli kutularda boş Ruffles ambalajlarını iade etmeye davet ediyor.

https://pazarlamasyon.com/pepsico-turkiye-yiyecek-kategorisi-pazarlama-direktoru-osman-dilber-ile-konustuk/

Cinsiyet eşitliği alanında da perakende sektörüne öncülük eden Migros ve Ruffles güçlerini birleştirerek, kadınların toplumda her alanda yer alabilmelerine güçlü katkılar sunmaya devam ediyor.

Futbolda toplumsal cinsiyet eşitliğini destekleyen ve kadınların futbol aracılığıyla güçlenmesine katkı sağlayan “Kızlar Sahada” ile ortaklaşa geliştirilecek sürdürülebilir futbol sahasının yapımında kullanılmak üzere cips ambalajları yıkanıp, sıkıştırılarak geri dönüştürülecek. Önümüzdeki haftalarda elde edilecek sonuçlar ile proje, kadın futbolunu ve yerel topluluğu güçlendirirken çevre üzerinde de olumlu bir etki yaratacak gibi görünüyor.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir