Roksit'e yeni pazarlama direktörü

Roksit'in yeni pazarlama direktörü belli oldu.

DNS güvenliği alanında faaliyet gösteren Roksit’in yeni pazarlama direktörü Serhat Şahin oldu. Şirketin küresel pazarlama operasyonlarını yürütecek olan Şahin, markanın başta Türkiye, CIS ve EMEA bölgeleri olmak üzere global büyümesindeki pazarlama çalışmalarında sorumlu olacak. 

Kariyerine reklam yazarı olarak ajanslarda başlayan Serhat Şahin, 2013 - 2017 yılları arasında Avansas.com’un büyüme yolculuğunda marka ve iletişim çalışmalarını yönetti. 2017 itibarıyla Logo Yazılım’ın da sahibi olan Logo Teknoloji ve Yatırım Holding bünyesinde faaliyet gösteren yerli siber güvenlik markası Berqnet’in pazarlama ekibinin kurulmasında görev alan Şahin, Berqnet’in tüm yerel ve küresel pazarlama çalışmalarını yürüttü. Şahin, 2022’de Berqnet’teki görevini sürdürürken grubun ABD pazarındaki yeni siber güvenlik girişimi Timus Networks’ün kurumsal kimliğinin ve pazarlama stratejilerinin oluşturulması süreçlerinde de eş zamanlı sorumluluk üstlendi. 

Bugüne dek 10’dan fazla startup’a pazara giriş, marka konumlandırma ve pazarlama stratejileri alanında destek veren Serhat Şahin, kariyerine kurumsal segmentin önde gelen siber güvenlik markalarından biri olan Roksit’te Pazarlama Direktörü olarak devam edecek. Şahin, siber güvenlik sektöründeki ve büyüyen şirketlerdeki deneyimiyle markanın hedef pazarlarındaki büyüme stratejilerine pazarlama perspektifinden katkıda bulunacak. 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir