QuizModeOn, Dijital Dünyada Büyük İlgiyle Karşılandı

Corona virüs karantinası döneminde süreçlerini evden idare etmek durumunda kalan pek çok marka, hem çalışanlarına hem de hedef kitlelerine ulaşabilmek için dijital dünyaya yönelmek durumunda kaldı. Toplantıların, görüşmelerin, eğitimlerin ve şirket etkinliklerinin dijitale taşındığı pandemi sürecinde uygulama indirmeye gerek olmadan tüm mobil ve masaüstü cihazlardan kolaylıkla erişilebilen QuizModeOn, farklı hedef kitlelerine uygun quiz içerikleri ile markalara eğitim, etkinlik ve pazarlama faaliyetleri için uygun çözümler sunuyor.

QuizModeOn Nedir?

Hedef kitleleleriniz için canlı yarışmalar düzenleyebileceğiniz web tabanlı bir quiz platformu olan QuizModeOn, oyunlaştırma kurgusuyla pek çok farklı sektörde hem genel kitleye hem firma çalışanlarına hitap ediyor. Mobil ve masaüstünde tüm cihazlardan kolayca erişilebilen platform, canlı uygulama altyapısı sayesinde anlık skor ve sıralama değişimlerini göstererek katılımcılara heyecanlı ve öğretici bir deneyim yaşatıyor.

Eğlendirirken öğretmeyi amaçlayan QuizModeOn, markalara hedef kitlelerinin aklında kalmaları açısından pek çok imkan sunuyor.

Dijitalleşen dünyada oldukça tercih edilen online quiz platformu, markaya özel arayüz tasarımı ile hedef kitlenize ulaşırken akılda kalıcı olmanızı sağlıyor. Online platform özelliği sayesinde hem dijital etkinlikler hem de saha etkinliklerinde kısa sürede çok sayıda katılımcıya ulaşma şansı yakalamak için oldukça etkili olan uygulama, firmaların çalışanlarına verdikleri eğitimleri de eğlenceli hale getirmeyi amaçlıyor.

Bulut altyapısı sayesinde aynı anda çok sayıda kişiye ulaşma fırsatı sunan QuizModeOn ile kurum içi çalışan eğitimleri, dijital pazarlama, son tüketiciye ulaşma başta olmak üzere farklı amaçlar doğrultusunda quizler oluşturabilir, yarışma dinamiklerinin yararlarından faydalanarak yüksek skor yapan belirli sayıda katılımcıya ödüller sunarak ilgi çekebilirsiniz. Ayrıca platform, canlı akış özelliği ile dengelerin her an değişebildiği keyifli yarışmanın sonucunda yarışma sonuçları ile ilgili detaylı raporlara erişim imkanı da sunuyor.

QuizModeOn’a İlgi Büyük!

Temmuz ayında lansmanı yapılan projede markalar, kendilerine özel tasarlanmış arayüzleriyle QuizModeOn’u etkinliklerine ve işe alım süreçlerine dahil etti. Serdar Kuzuloğlu’nun moderatörlüğünde gerçekleşen Digital Day etkinliğinde büyük ses getiren proje, etkinliklerin yanı sıra İK ve işe alım süreçlerinde de markalar tarafından tercih edildi. Hedef kitlelerine dijital üzerinden ulaşan markalar, yarattıkları tatlı rekabet ortamıyla katılımcılarına eğlenceli ve öğretici bir deneyim sundu.

Çok Yakında!

Anlık dil desteği özelliğiyle aynı yarışmada eş zamanlı farklı dilde özelliğinin yanı sıra, ‘’Canlı Anket - Takım/Grup Yarışmaları - Bil Bakalım Kim?’’ şeklinde yeni modlar ile quiz kavramına yeni bir soluk getirecek olan QuizModeOn, ödül sayfası ve ek güncellemeleriyle katılımcılara eşsiz bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. Şu anda maksimum 10.000 kullanıcı desteği sağlayan QuizModeOn, ilerleyen süreçte çok daha fazla sayıda kişiye ulaşma fırsatı sunmaya hazırlanıyor.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir