PUMA, Fenerbahçe'nin üçüncü formasını tanıttı

Fenerbahçe’nin de aralarında bulunduğu 10 Avrupa futbol kulübünün yeni forması PUMA’nın dijital lansman etkinliğinde tanıtıldı.

PUMA’nın Fenerbahçe dahil 10 Avrupa takımı için tasarladığı üçüncü forma modelleri, futbol ve sokak giyimi modasını bir araya getiren yeni ve cesur bir dizayn anlayışıyla hazırlandı. Ense bölgesindeki logo yerleşimi, göğüsteki özel fontlu FENERBAHÇE yazısı ve tekrar eden arma deseniyle dikkat çeken forma, aynı zamanda üstün uyum ve hareket kabiliyeti sağlayan, sporcuları kuru ve rahat tutan PUMA dryCELL ısı regülasyon teknolojisi içeriyor. Yüzde 100 geri dönüştürülmüş polyester kullanımı ve su / boya tüketimini azaltan Dope Dye adındaki çevre dostu üretim teknolojisiyle hem Fenerbahçe’nin, hem de PUMA’nın sürdürülebilirlik ilkelerine olan bağlılığını bir kez daha ortaya koyuyor. Tanıtımda Fenerbahçe’yi İrfan Can Kahveci temsil etti.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç: “Bu sezon yepyeni bir serüvene başladığımız PUMA ile bir ilki daha gerçekleştiriyoruz. Dünyaca ünlü kulüplerin yanında Fenerbahçemizin de böyle global bir etkinlikte yer almasından dolayı çok mutluyuz. Alışık olmadığımız yepyeni bir tarzda hazırlanan üçüncü formamız hem sahada hem de taraftarlarımızın günlük yaşamında rahatlıkla kullanılabileceği şekilde tasarlandı. İnanıyorum ki taraftarlarımız da bu formayı çok beğenecek ve yoğun bir ilgi gösterecek. Yeni sezonda üçüncü formamız da bize uğur getirsin.” ifadelerine yer verdi.

PUMA Türkiye Genel Müdürü Taner Seyis: “PUMA Türkiye olarak Fenerbahçe’yi diğer büyük Avrupa takımlarının yanında görmekten çok mutluyuz. Diğer Avrupa takımlarında olduğu gibi, Fenerbahçe’nin üçüncü forma tasarımına da yenilikçi, sınırları zorlayan bir yaklaşım getirmek istedik. Geleneksel forma anlayışına meydan okuyan böylesine sıra dışı bir tasarımı, hak ettiği gibi sıra dışı bir lansman etkinliğiyle taçlandırdık. Fenerbahçe ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği, bu büyük takımı global arenada hak ettiği yerlere taşımaya devam edecek.” dedi.

PUMA’nın Fenerbahçe Futbol Takımları için hazırladığı üçüncü forma, PUMA ve Fenerium mağazaları, aynı zamanda PUMA.com ve Fenerium.com İnternet sitelerinde satışa sunuldu.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir