Publicis Groupe Türkiye’de yeni atamalar

Publicis Groupe Türkiye’de yeni atamalar gerçekleşti.

Publicis Groupe Türkiye’de; Publicis Groupe Strategy Lead, Publicis Groupe Account Lead görevlerine yeni isimler atandı.

Gerçekleşen atamalarla birlikte, uluslararası ve yerel markaların iletişim stratejilerinin oluşturulmasına liderlik eden Zeynep Bortaçina, “Publicis Groupe Strategy Lead”, Leo Burnett & Digitas’ın müşteri ilişkilerine liderlik eden Gülde Ölemez ve Publicis İstanbul’un müşteri ilişkilerinden sorumlu olan Emre Küçüksöz de “Publicis Groupe Account Lead” olarak yeni görevlerine devam edecek.

Publicis Groupe Türkiye’nin tüm kreatif ajanslarından ve bu konudaki uzmanlıklarından sorumlu olan Chief Business Officer olarak görevine devam eden Birçim Öztaşkın atamalarla ilgili olarak şunları söyledi: “Publicis Groupe Türkiye bünyesinde yer alan kreatif ajanslarımızın strateji ve müşteri ilişkileri birimlerine uzun zamandır liderlik eden ve şu ana kadar birçok farklı global ve yerel marka ile birçok başarılı işe imza atmış olan Zeynep, Gülde ve Emre’nin yeni görevleriyle birlikte, grubumuzun kreatif ve stratejik operasyonlarında bütünsel ve yenilikçi bakış açıları ile liderliklerini devam ettireceklerine ve nice başarılara imza atacaklarına dair inancım tam.”

Zeynep Bortaçina

Kariyerine Londra merkezli bir kurumsal kimlik ajansı olan Citigate Lloyd Northover'da başlayan Zeynep Bortaçina; British Council, Bank of America, John Lewis gibi müşterileri için marka danışmanlığı yaptı.

Gülde Ölemez

İş hayatına 2005 yılında kurumsal pazarlama alanında birçok farklı şirkette görev alarak başlayan Gülde, 2015 yılında kariyerini ajans tarafında devam ettirmeye karar vererek sırasıyla; Saatchi & Saatchi, Alice BBDO, Rafineri ve Leo Burnett İstanbul’da birçok global ve yerel markaya hizmet verdi. Kariyeri boyunca FMCG, finans, telekomünikasyon, moda, kişisel bakım ve gibi birçok farklı sektörde hizmet veren markalarla çalıştı.

Emre Küçüksöz

Kariyerine 2010 yılında Leo Burnett’te Müşteri İlişkileri Departmanı’nda başlayan Emre, farklı sektörlerden birçok global ve yerel marka ile çalıştı. Konvansiyonel ve shopper marketing alanlarındaki deneyimini Y&R İstanbul, Medina Turgul DDB, TBWA İstanbul gibi uluslararası ajanslarda görev alarak genişletti. 2015 yılında Publicis İstanbul’a Account Supervisor olarak katılan Emre, FMCG, telekomünikasyon, finans, e-ticaret, kozmetik, otomotiv ve hazır giyim gibi sektörlerde hizmet veren birçok farklı marka ile çalıştı.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir