Pringles'tan bağ kuran silindir kutu

Pringles yeni reklam kampanyasında, ikonik silindir kutusunun insanlar arasında bağ kurduğunu vurguluyor.

Pringles, geçtiğimiz yılki Super Bowl'da ilk kez yayınladığı ikonik "Can Hands" reklamında insanların son birkaç cipse uzanırken zaman zaman elini kutunun içine sıkıştırma durumunu kabul etti. Atıştırmalık markası şimdi ise Avrupa pazarına özel yeni reklam kampanyası daha başlattı.

İlk reklamda, partiye davet edilen karakterin Pringles kutusuna elini sokuyor ve bir daha çıkaramıyor. Durumunu gizlemeye çalışarak, özel bir odaya gizlice giden karakterimiz odadan içeri girdiğinde ellerini Pringles kutusuna sıkıştırmış bir grup insan olduğunu görüyor ve bu insanlarla ortak deneyimlerinden dolayı bağ kurulduğu vurgulanıyor.

Kampanyanın ikinci reklamında ise bir diğer karakter, atıştırmalık hazırlarken Pringles kutusuna elini sıkıştırır. Ancak durumu kabulleniyor ve buz kırma, tabak çevirme, masaj yapma ve hatta gitar çalma gibi becerilerini göstererek, durumunu eğlenceli bir şova dönüştürüyor.

İnsanların kokteyl ve atıştırmalıkların tadını çıkarmak için bir araya geldikleri akşam yemeği öncesi dönemi ifade eden "Apéro" pazarı için hazırlanan reklamlar, başta Fransa olmak üzere İspanya, Portekiz ve İtalya'da eş zamanlı olarak yayına girecek.

Kampanyanın yaratıcı ajansı Grey London olurken yönetmen koltuğunda ise Ulf Johansson oturuyor.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir