Pornhub, Oldenburg Film Festivali'nin Yayın Ortağı Olmak İstiyor

Yetişkinlere yönelik erotik içerikler sunan Pornhub, Almanya'nın ünlü film festivali Oldenburg'un yayın ortağı olmayı teklif etti.

Festivalin eylül ayında gerçekleşecek bir koşu için yapılacağının duyurulmasının ardından teklif Pornhub Başkan Yardımcısı Corey Price tarafından sunuldu. Pandeminin ortasında festival, fiziksel ve sanal gösterimlerin bir kombinasyonunu hedefliyor.

Daha önce 2019'da eski Disney yıldızı Bella Thorne'a ait kısa bir filminin ilk gösterisini yapan Pornhub, ana akım sinemaya katılmak isteğinin ciddiyetini de göstermiş oldu. Ancak Oldenburg Film Festivali'nden henüz herhangi bir yanıt gelmedi.

11 September 2019, Lower Saxony, Oldenburg: During the opening gala of the Oldenburg International Film Festival, the American actress Bella Thorne stands on the red carpet in front of the festival's lettering. Photo: Mohssen Assanimoghaddam/dpa (Photo by Mohssen Assanimoghaddam/picture alliance via Getty Images)

Pornhub'ın bir film festivalinin yayın platformu olma ihtimali tuhaf gelse de Pornhub’a geçen yıl günde 115 milyon ziyaret ve sitede 39 milyar benzersiz arama gerçekleştirdiğini de belirtelim.

Pornhub daha ince lezbiyen bir strip kültürünün hikayesi olan “Shakedown” belgesinin yayın haklarını almış ve belgeseli kendi içeriklerinen farklı bir url ile izletmişti.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir