Polaroid, Dünyanın En Küçük Analog Anlık Kamerası Polaroid Go ile Artık Cebinizde

Polaroid, dünyanın en küçük anlık analog kamerası diyebileceğimiz en yeni kamera modeli Polaroid Go'yu tanıttı.

Yeni tasarım Polaroid Go, beyaz renkte ve 34 mm odak uzaklığına, f / 12 ve f / 52 diyafram açıklığına ve 1/125 - 30 saniye deklanşör hızına sahip bir polikarbonat merceğe sahip. Ayrıca, solo çekimleri çerçevelemek için bir selfie aynası, uzak çekimler için otomatik zamanlayıcı, dinamik flaş ve daha yaratıcı seçenekler için çift pozlama özelliği de bulunuyor.

Ayrıca Polaroid Go, klasik Polaroid kare formatlı filmin küçültülmüş bir versiyonu olan kendi Go isimli filmine sahip. Cep boyutundaki Polaroid Go, şirketin 4.1 inç uzunluğunda, 3.3 inç genişliğinde ve 2.4 inç boyutundaki en küçük ürün olma özelliğine sahip.

Polaroid CEO'su Oskar Smolokowski, yaptığı açıklamada "Polaroid Go kamerasını içten dışa tasarlamak için yıllar harcadık. Kameranın dahili bileşenleri, basit ve zahmetsiz bir dış görünüm elde etmek ve mümkün olan en küçük boyutlu anlık analog kamerayı sunmak için dikkatli bir kompozisyon kullanılarak üç boyutlu bir Tetris gibi düzenlenmiştir." dedi.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir