Pokémon'un 25. Yılına Özel Levi's ile İş Birliği

90'ların sonuna dair akılda kalanlar düşünüldüğünde, tüm dünyada hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından sevilen eğlence serisi Pokémon'dan daha büyük bir ikon hayal etmek zor. Milenyumun başında kim Ash, Misty ve Pikachu ile renkli Pokémon dünyasında yolculuk ederken maceralara katılmak istememişti ki? Bu ikonik dünyayı ve Pokémon’un 25. doğum gününü kutlamak için Levi’s, 90'lardan ilham alan, renkli Levi’s x Pokémon koleksiyonunu yarattı.

https://pazarlamasyon.com/pokemon-14-subata-ozel-cikolatalar-uretti/

Levi Strauss Baş Ürün Sorumlusu Karyn Hillman, koleksiyonla alakalı "İnsanların Pokémon sevgileri hakkında konuştuklarını duymak çok eğlenceli. Herkesin bir favorisi var. Bu kadar çok ikonik Pokémon karakteriyle oynama ve yaratma fırsatına sahip olmak bizim için gerçekten özel bir deneyimdi. Pokémon dünyasına saygı duyan ve varlığını kutlayan ince düşünülmüş bir koleksiyon yaratmak ve ikonlarımızı, tarihimizi onlarınkilerle eşleştirmek çok keyifliydi. Nostaljik, iyimser ve biraz da gerçeklerden uzaklaşma şansı tanıyan bir koleksiyon oldu." yorumunda bulundu.

Orijinal Pokémon animasyon serisinin ilk sezonundan esinlenen koleksiyon, hem popüler karakterlerin hem de Kanto bölgesinin ormanlık ortamlarının grafik ve baskılarını içeren bir dizi Levi's denim, üst giyim, alt giyim, tişört ve aksesuarlar içeriyor.

The Pokémon Company International'da Lisanslama Direktörü Amy Sachtleben ise, “Pokémon markası 25. yıldönümünde dünya çapındaki hayranlarıyla pop kültüründeki kalıcı mirasını kutluyor. Levi’s’taki arkadaşlarımız, Pokémon’un ilk lansmanını yaptığı dönemin ruhunu, yalnızca Levi’s®’ın yapabileceği şekilde bugünün stil duyarlılığıyla harmanlayan franchise simgelerini içeren bir koleksiyon geliştirdiler. Bu, Pokémon’un kökenlerine bakmak ve markayla büyüyen hayranlara ve günümüzün trend belirleyicilerine sevimli ve zeki Pokémon nostaljisini tarzlarına aşılamanın bir yolunu sunmak için Levi’s ile son derece eğlenceli bir iş birliği oldu." açıklamasını yaptı.

Ayrıca, koleksiyona Ash, Misty ve Pokémon gibi klasik karakterlerin bulunduğu baskılı tişörtler ve hatta Misty hayranları için, dizide giydiği ikonik kıyafete bir saygı göstergesi olarak Levi’s Misty Short ve Misty Tank de dahil.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir