Pokémon, 14 Şubat'a Özel Çikolatalar Üretti

Markalar, her yıl 14 Şubat'ta Sevgililer Günü temalı ürünleriyle, reklamlarıyla ve kampanyalarıyla müşterilerini memnun etmeyi amaçlıyor. Bu yıl Pokémon, tatlı sevgisini Pocket Monsters birleştiren sevimli Sevgililer Günü çikolataları için Japon şekerleme şirketi Matsukazeya ile iş birliği yaptı. İkili, Büyük Çikolata Seti ve Küçük Çikolata Seti olmak üzere iki ana ürünü ve yan ürünleri içeren bir seri çıkardı.

https://pazarlamasyon.com/starbucks-baristalari-icin-figurler-hazirladi/

Pikachu ve Eevee şeklindeki çikolataların yanı sıra Ditto ve Poke Ball'a benzeyen parçalardan oluşan Büyük Çikolata Seti, anime serisinin sevimli karakterlerini öne çıkarıyor. Küçük Çikolata Seti ise, farklı Pokémon karakterlerinin yer aldığı sevimli bir kutuda paketlenmiş çikolatalar sunuyor.

Seride, kapaklarının üstünde çıkarılabilir mıknatıslar bulunan bir Magnet Can Seti ve Dragonite'in arkasından geçen Pikachu, Eevee ve Meowth'un yer aldığı bir Lunchbox seti gibi Pokémon temalı ürünler de bulunuyor. Ayrıca seri, Pocket Monsters karakterleriyle kaplı bir kese ve Pikachu veya Eevee anahtarlıklar ile birlikte gelen çantaları da içeriyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir