Pizza Hut'tan Kapağında Langırt Masası Bulunan Pizza Kutuları

Pizza Hut, Avrupa futbol sezonunu kutlamak ve eve tıkılıp kalmış taraftarların moralini yükseltmek için "langırt pizza kutusu" oluşturmak için reklam ajansı Ogilvy ile ortaklık kurdu. Pizza kutusu, kapağa entegre edilmiş bir langırt masasıyla özel olarak tasarlandı.

https://pazarlamasyon.com/abdde-300e-yakin-pizza-hut-kapaniyor/

Kampanya 6-20 Ekim tarihleri arasında devam edecek. Langırt masalı bir pizza kutusu almak isteyenler, Pizza Hut uygulamasını indirip 12. Oyuncu Kulübü'ne katılarak ve Pizza Hut Hong Kong'un Facebook sayfasına en yaratıcı yorumlarını bırakarak bu eğlenceli pakete ulaşabilirler.

Pizza Hut Pazarlama Müdürü Wendy Leung,"Pizza Hut langırt pizza kutusu, futbol taraftarlarına futbolun yanında en iyi pizzanın gittiğini hatırlatmak için harika bir fırsattı. Hedef kitlemize yemek hizmeti sağlarken her zaman daha yukarı ve öteye gitmek istiyoruz ve bu yıl topluluğun ne kadar yorgun olduğu göz önüne alındığında, yemeğin ötesinde eğlence sunuyoruz. Böyle bir deneyimi pizza kutunuzda hayata geçirmek, insanları gülümsetmek için mükemmel bir yol." açıklamasında bulundu.

https://pazarlamasyon.com/pizza-hut-ilk-bas-esitlik-yoneticisini-ceqo-atadi/

Ogilvy Hong Kong'un yaratıcı direktörü John Koay ise, "Geçtiğimiz birkaç ay boyunca birçok futbol hayranı evde sıkışıp kaldı, bu yüzden onlara eğlence ve lezzet getirmek istedik. Langırt pizza kutusu, arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz unutulmaz bir yemek deneyimi için futbol aksiyonunu ve lezzetli pizzayı bir araya getiren harika bir paketleme fikri." dedi.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir