Pizza Hut, Subway ve KFC Kutularından Lay's Çıkıyor

Pandemi döneminde yasaklar sebebiyle marketlerin belirli bir saatten sonra kapandığını biliyoruz. İşte tam bu saatler arasında abur cubur almak istediğiniz bir an düşünün. Hepimizin başına gelmiştir. Lay's Hollanda'da bu sorunu yaşayan kişiler için yeni bir alternatif sundu.

Yasakların başladığı saatte tek açık olan yerler bildiğiniz üzere restoranlardı. Lay's de bunu bir fırsata çevirip gece saatlerinde canı abur cubur isteyen müşterileri için bir yöntem geliştirdi. Subway, Pizza Hut, KFC gibi ünlü fast food restoranlarının açık olması sebebiyle, ürünlerini bu popüler markaların kutularına sakladı.

Reklam ajansı Fitzroy ile birlikte hazırlanan bu yeni kampanyada Lay's, “var olmayan bir restoran” kurdu ve mağaza vitrinine bu restoranların ışıklı logolarını yerleştirdi. Yeni Lay's Iconic Restaurant, reklam ajansı Fitzroy Amsterdam'ın bulunduğu ofisini geçici olarak kiraladı ve iki gün boyunca bu çalışmaya yer verdi. UberEats ile siparişlerini veren müşteriler Lay's'in atıştırmalıklarını Subway, Pizza Hut, KFC kutularında deneyimlediler.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=97&v=DNcySn2IXYM&feature=emb_title

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir