PİAR İletişim'de üst düzey atama

PİAR İletişim’in yeni Stratejik Dijital Dönüşüm Danışmanı Ozan İnan oldu.

PİAR İletişim, dijital dönüşüm süreçlerini BT sektörünün deneyimli isimlerinden Ozan İnan’a emanet etti. İnan, PİAR İletişim’de yeni dönemde Stratejik Dijital Dönüşüm Danışmanı olarak görev yapacak.

Çalışma hayatına Yapı Kredi Bankası’nda yazılım uzmanı olarak başlayan İnan, Yapı Kredi’den sonra sırasıyla Avaya, Alcatel, Alcatel-Lucent Enterprise, RFS ve Alcatel-Lucent’teki 28 ülkeyi kapsayan üst düzey küresel görevlerinin ardından; IBM Türkiye’de önce satış direktörlüğü ve sonrasında yine IBM Türkiye’de genel müdür yardımcılığı görevlerinde bulundu. Ozan İnan, 2016 yılında Veeam Türkiye’ye yeni Ülke Müdürü olarak atandı. BT sektöründe yaklaşık 25 yıllık tecrübesi bulunan İnan, PİAR İletişim ekibine katılmadan önce Hitay Holding bünyesinde Teknoser Grup Genel Müdürü olarak görev yaptı. 

Özellikle Consultative Satış, katma değerli Bayi Ağı, Verimli yazılım ekosistemi kurulumu, Start-up & iş dünyası entegrasyonu, Kamu ve özel sektör entegrasyonu, verimli bulut bilişim kullanımı, IoT destekli üretim ve Blockchain ile entegre bilişim altyapıları ve yeni nesil siber güvenlik adaptasyonu konularında tecrübe ve analizlerini PİAR İletişim çatısı altında paylaşacak.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir