Petrol Ofisi Sosyal Lig, yeni sezonda “Kazanmak için oyna” diyor

Petrol Ofisi Sosyal Lig, yeni futbol sezonuna çeşitli ödüller ve yepyeni bir oyun deneyimiyle giriyor. Sporseverlerin futbol tutkusu ve bilgisini ödüllendirilen uygulama, yenilenen özellikleriyle “2021 model Sosyal Lig” olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Yenilenen Sosyal Lig’in yeni kampanyası “Kazanmak için Oyna”, Promoqube imzası taşıyor. Relansman filminde Burcu Esmersoy, Ahmet Çakar, Ceyhun Yılmaz ve Uğur Karakullukçu gibi ünlü isimler bir araya geliyor. Burcu Esmersoy’un “Kazanmaya hazır mısın?” sorusuyla başlayan filmde; yeni sezonda verilecek hediyeler, yeni özellikler renkli bir dille anlatılırken rekabetçi ruh ve yeni sezon coşkusu öne çıkıyor.

Aynı zamanda yenilenen Sosyal Lig’de artık dikey arayüzle oynanabilecek. Oyuncular, kadrolarındaki futbolcuların puanlarını ve Süper Lig maçlarındaki gelişmeleri anbean takip edebilecekler. İçindeki teknik direktörü ortaya çıkaran tüm kullanıcılar, birçok farklı modül sayesinde ödül kazanabilecek.

https://www.youtube.com/watch?v=SYRF4qIaviE

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir