Pepsi'nin Yeni İçeceği: "Cocoa Cola"

Pepsi, "Cocoa Cola" adlı yeni bir içecek oluşturdu. İçecek; kakao, Pepsi ve marşmelov karışımından oluşuyor. Pepsi, yeni ürünün bu yılki karantina ve sokağa çıkma yasağı gibi kısıtlamalardan ilham aldığını söyledi.

https://pazarlamasyon.com/pepsico-dijital-yatirimlarini-artiriyor/

İçecek üreticileri, gelir elde etmek için sosyal medya kampanyalarının gücüne giderek daha fazla güveniyorlar. Pepsi, kış için hazırladığı kakao aromalı yeni içeceğine en büyük rakibi Coca Cola'ya ufak bir gönderme yaparak "Cocoa Cola" ismini verdi. Coca Cola Co.'den konuyla ilgili henüz bir yanıt gelmedi.

Pepsi Pazarlama Başkan Yardımcısı Todd Kaplan, "Bir kış gününde sıcak kakaodan daha klasik bir şey yoktur, ancak bu yıl tipik olmaktan çok uzaktı," diyor. Pepsi, yeni yılı kutlamak için, Twitter gönderisi 2.021 retweet'e ulaşınca yeni lezzetin "bir grubunu" sunacağını söyleyerek yeni içeceğe ilgi uyandırmayı hedefliyor.

https://pazarlamasyon.com/coca-cola-dunya-genelinde-2-200-kisiyi-isten-cikariyor/

"Şimdiye kadarki en kötü yıla "güle güle" demekten daha tatlı ne olabilir? Pepsi "Cocoa" Cola - Pepsi Test Mutfağından çıkan en son konsept. Denemek ve elde etmek ister misiniz? 2.021 RT ve bir grup üreteceğiz."

https://twitter.com/pepsi/status/1339586149275222018
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir