Pepsi’nin yeni reklam yüzü Uraz Kaygılaroğlu

Pepsi'nin yeni reklam yüzü olan Uraz Kaygılaroğlu, markanın reklam filmleri için kamera karşısına geçecek.

Uraz Kaygılaroğlu, Pepsi’nin yeni reklam yüzü oldu.Televizyon reklamının yanı sıra kampanya kapsamındaki tüm çalışmalarda yer alacak olan Uraz Kaygılaroğlu, önümüzdeki günlerde çekilecek yeni reklam filmleri için kamera karşısına geçecek.        

PepsiCo olarak hem globalde hem de Türkiye’de her zaman önde gelen sanatçılarla marka işbirlikleri yaptıklarını belirten PepsiCo Türkiye İçecek Kategorisi Kıdemli Pazarlama Direktörü Aslı Önder, “2022 yılında da Türkiye’nin en beğenilen sanatçılarından olan ve son dönemde başarılı oyunculuğu ile kendinden söz ettiren sevgili Uraz Kaygılaroğlu ile anlaşmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi. 

Markanın yeni reklam yüzü Uraz Kaygılaroğlu ise işbirliği ile ilgili olarak; “Pepsi, dünyanın en tanınmış yıldızlarının rol aldığı uluslararası reklam kampanyaları ve reklam müzikleri ile dünyadaki gençlerin favori içeceği ve yakından takip ettiği bir marka. Pepsi’nin tadını çok seven biri olarak teklif bana geldiğinde çok mutlu oldum. Çok keyifli bir çekim süreci bizi bekliyor" dedi.

Fil’m Hafızası’ndan "metaverse" odaklı film seçkisi

Fil'm Hafızası, metaverse odağındaki filmleri Pazarlamasyon okuyucuları için derledi.

Bunlar İlginizi Çekebilir