Paribu, Team Paribu ile sporcuların yanında

Paribu; yeni projeleriyle, algı araştırmasıyla ve genişleyen ekibiyle birlikte yeniden tanıttığı Team Paribu’nun reklam filmlerini yayınlandı.

Paribu’nun Türk sporuna ve genç sporculara destek olmak için kurduğu Team Paribu, desteklediği spor dallarına dair genel çerçeveyi ortaya koyabilmek için Paribu Spor ve Spor Dalları Algı Araştırması’nı gerçekleştirdi. Araştırmada; spora ve lisanslı spor yapmaya yönelik tutumlar, Türkiye’de ön planda olan sporlar, ailelerin çocuklarının kariyerlerine spor tarafında devam etmesi yönündeki düşünceleri, sporda kariyer yapma konusundaki algılar, spor dallarına göre cinsiyet algısı, Türkiye’nin 7 bölgesi arasında spora ve sporculara olan bakış arasındaki farklar gibi konu başlıkları analiz edildi. 

Yarını oluşturma misyonunun sadece teknolojiyle değil sanat ve sporu da sahiplenerek gerçekleşeceğine inanan Paribu CEO’su Yasin Oral, araştırmayla ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Türkiye’nin spor ülkesi olma potansiyeline dair inancımızla birlikte sorumluluk alıyor, sporda cinsiyet eşitliğinin sağlanması, geleceğin sporcularının yetişmesi, bu sporcuların örnek ve rüştünü ispat etmiş sporcularla bir araya gelmesi için zemin oluşturabilmeyi hedefliyoruz. Spor ve sporcuların desteklenmesiyle onların başarılarının daha da artacağına yürekten inanıyoruz. Yaptığımız araştırmada da spora ve sporculara yönelik kamuoyunun nasıl düşündüğünü analiz etmiş olduk. Gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz projelerle spor ve sporcu algısını hak ettiği yerlere ulaştıracağımıza inanıyorum.”

Team Paribu’nun yeni reklam kampanyası yayında
Yeni reklam filmleriyle Team Paribu, sporcularının yarını nasıl inşa ettiklerini anlattı. Reklam kampanyasında tutkunun, kararlılığın, azmin, sabrın, inancın, emeğin, disiplinin, özverinin, gücün ve cesaretin önemi vurgulanıyor.

Künye

Reklamveren: Paribu

Reklamveren Yetkilisi: Paribu Pazarlama İletişimi Ekibi

Reklam Ajansı: BüyükBalık

PR Ajansı: Excel İletişim ve Algı Yönetimi

Türkiye metaverse'e hazır mı? [Araştırma]

Kuantum Araştırma’nın Pazarlamasyon için gerçekleştirdiği “Metaverse Kavramı Araştırması”; toplumda ve işletmelerde metaverse kavramı konusundaki algıya ve bilgi düzeyine ışık tutuyor.

Bunlar İlginizi Çekebilir