Papara'ya yeni CEO

Papara'nın yeni CEO'su belli oldu.

Papara’da 2016 yılından bu yana şirket ortaklarından olan ve CTO olarak görev yapan Emre Kenci, Papara’nın yeni CEO’su oldu.

Papara’nın yeni CEO’su Emre Kenci yeni görevi için görüşlerini belirterek; “Global bir FinTech olma yolunda ilerlerken bir yandan da kaliteli ürünler ve hizmetler sunmaya hız kesmeden devam etmek için aldığımız bu kararın bizi daha iyi noktalara taşımasını temenni ediyor ve yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum. Kullanıcılarımızın ihtiyaç duyduğu tüm finansal hizmetleri daha hızlı, daha kolay, daha hesaplı ve daha keyifli hâle getirme hedefimize ulaşmak amacıyla hiç durmadan koşmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

2008 yılında Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden mezun olan Emre Kenci, Microsoft’ta kıdemli mühendis olarak çalıştı. BtcTurk ve BTCTrader’da ortak ve CTO olarak görev yapan Kenci, 2016 yılından bu yana ortak ve yönetim kurulu üyesi olduğu Papara’da CTO olarak görevini sürdürdü. Emre Kenci Nisan 2022 itibarıyla Papara’nın yeni CEO’su olarak çalışmalarına devam edecek.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir