Papara'dan Beşiktaş sponsorluğu için kalplere dokunan kampanya

Papara, Beşiktaş Futbol A Takımı sponsorluk anlaşması için kalplere dokunan bir kampanyaya imza attı.

Papara'nın Beşiktaş sponsorluğu için hazırladığı kampanyanın gücü ve duygusallığı, Papara’nın Beşiktaş ile ortak bir ruha sahip olmasından geliyor. İlklere imza atmayı, ilham vermeyi, cesur kararlar almayı, liderlik etmeyi ve tüm bunları yaparken sevgi, saygı ve hoşgörüyü ilk sırada tutarak “Banka değil, Papara.” sloganıyla hareket eden Türkiye’nin FinTech devi Papara, “Sevgi değil, dava.” diyen Beşiktaş ile hem söylem hem de bakış açısı olarak buluşuyor.

Sponsorluğun duyurulduğu reklam filminde, Beşiktaş’ın sahip olduğu değerlere ve Beşiktaş camiası için önemli anlara göndermeler yapılıyor. Tribün aşkının, Başkan Seba’nın, Beşiktaş semtinin, semt esnafının, Şenol Güneş’in ve çok daha fazlasının yer aldığı reklam filmiyle Beşiktaş ruhundaki gerçek değerler yansıtılıyor ve Papara’nın da Beşiktaş için bir sponsorun çok ötesinde olduğu vurgulanıyor. 

Kampanya, filme özel üretilip uygulanan stencil’lerden, Beşiktaş semtini tamamen donatan yaratıcı outdoor’lara ve kartal pençeli Instagram filtresine kadar birçok ayrıntı içeriyor. 

Çekimlerinin Beşiktaş’ın ve Beşiktaşlıların “sevda” olarak tanımladığı Beşiktaş Çarşı’da ve Beşiktaş taraftarı için “yuva” olan Vodafone Park’ta gerçekleştirildiği kampanya filminin kreatif süreçleri YW Istanbul, prodüksiyonu Gorilla Film imzası taşıyor. 

Künye

Reklamveren: Papara

Reklamveren Marka Ekibi: Perin Saraoğlu, Akın Andırın, Polat Öziş

Reklam Ajansı: YW 

Ajans Başkanı: Seden Gürcü

Chief Creative Officer: Fatih Sinan Şimşek

Prodüksiyon: Gorilla

Yönetmen: Fatih Sinan Şimşek

Yaratıcı Ekip: Selman Vardar, Erhan Öksüzali, Buğçe Onur, Furkan Yaşar, Ecem Çalık, Nur Yanık

Müşteri İlişkileri: Ümit Yılmaz, Seyithan Çatı, Murat Turgut, Serpil Tüdeş

Ses Dizaynı ve Müzik: Gök Gürhan Berkel

Dış Ses: Sinan Divrik

Post-Prodüksiyon: The Post Brothers

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir