Oreo, Onur Ayı için ürünlerini renklendiriyor

Onu Ayı'nın Haziran ayında kutlanması sebebiyle markalar bu ay temalarını renklendiriyor. Bazı markalar logolarını, bazı markalar reklamlarını bazı markalar ise ürünlerini, bu aya özel olarak gökkuşağı renklerine göre uyarlıyor.

Oreo da bu markalardan birisi. LGBTQ+ topluluğunu desteklemek amacıyla beş farklı ürün sunarak çeşitliliğe destek veriyor. Sınırlı sayıda üretilen OREOiD Pride adlı seride; gökkuşağı bayrağı, biseksüel bayrağı, panseksüel bayrağı ve trans bayrağı renklerini barındıran krema dolguları yer alıyor.

Oreo, özel bu özel serinin yanı sıra LGBTQ+ topluluğuna mensup bireyleri, ailelerine veya yakınlarına söyledikleri ilk sözleri içeren posterler tasarlamaları hazırlamaları için LGBTQ+ sanatçıları Zipeng Zhu, Bráulio Amado, Kris Andrew Small ve Phaedra Charles'ı görevlendirdi.PFLAG Ulusal Brian K. Bond Sözcüsü, “Söyleyecek doğru kelimeleri bulmak, özellikle ilk ortaya çıkan konuşmalar sırasında LGBTQ+ bireyler ve aileleri için zor olabilir” dedi.

https://twitter.com/Oreo/status/1407337582296330240

29 Haziran'dan itibaren üretilen üç bin adet OREOiD Pride serisine ulaşmak için ise 13 yaşından büyük ve ABD veya Porto vatandaşı olmak gerekiyor. Aynı zamanda Oreo, LGBTQ+ topluluğu için ilk organizasyon olan PFLAG National'a 50.000 dolar bağışta bulunacak.

Kariyer
İş dünyasında "Sessiz istifa" tehdidi

Pandemi sonrası büyük istifa dalgasından sonra iş dünyası, sessiz istifa ile karşı karşıya.

Bunlar İlginizi Çekebilir