Okan Bayülgen Meetup Istanbul sahnesinde!

Meetup Istanbul 2023'ün konuşmacıları belli olmaya devam ediyor.

2015 yılından bu yana konu ve konuklarıyla iletişim ve pazarlama dünyasının kapılarını inovatif zihinlerle aralayan Meetup Istanbul 2023'ün temasını sizlerle paylaşmıştık.

“RE:” olarak belirlenen bu yılki temasıyla Meetup Istanbul'un yeni buluşmasında yer alacak konuşmacılar da belli olmaya başladı. Meetup Istanbul 2023 sahnesinde konuşmacı olarak yer alacak olan yeni konuğumuz, Okan Bayülgen oldu.

Dilerseniz Meetup Istanbul sahnesinde yer alacak konuşmacımız Okan Bayülgen'i daha yakından tanıyalım...

Oyuncu, televizyon sunucusu, yapımcı, yazar, seslendirmen ve fotoğraf sanatçısı kimliğiyle öne çıkan Okan Bayülgen, Galatasaray Lisesi’ndeki eğitiminden sonra bir yıl Fransa’da ekonomi eğitimi  aldı. Türkiye’ye dönüp sınavlarını kazandığı Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Kısa süre Devlet Tiyatroları’nda çalışan sanatçı, istifa ederek radyo ve televizyon kariyerine başladı.

25 yılı aşkın süredir Türkiye’nin birçok televizyon kanalında ve radyolarında programlar sundu. Kariyerindeki başarılarıyla sayısız ödüle layık görüldü. Seslendirme sanatçısı olarak çok izlenen animasyonların ve filmlerin baş rollerinin seslendirmesini yaptı. Bugün hâlâ önemli markaların seslendirme sanatçısı olarak görev alıyor.

Oyuncu olarak aldığı sinema filmlerinin yanı sıra tiyatroda da büyük başarılara imza attı. Oyuncu olarak yer aldığı “Amadeus” oyunu ve yazar-yönetmen-oyuncu-yapımcı olarak yer aldığı “Richard” oyunu, bugün Türkiye’nin en çok konuşulan ve en çok izlenen prodüksiyonları oldu.

Bayülgen&Bayülgen Ltd. Şti olarak hayata geçirdiği DADA Salon işletmeleri açıldığı günden bu yana, genel sanat yönetmenliğinde üretimlerine devam etmekte.

Meetup Istanbul hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir