Ogilvy ve 4129Grey, AKQA Group’ta Güçlerini Birleştiriyor

WPP’nin, “Yaratıcılık, Data & Teknoloji ve Sadeleşme” vizyonuna paralel olarak müşterilerine sunduğu servisleri daha güçlü hale getirme stratejisi kapsamında önemli bir adım hayata geçiyor. Ogilvy ve 4129Grey, AKQA Group çatısı altında birleşiyor.

Ogilvy ve 4129Grey’in birlikteliği, WPP’nin müşterilerine sunduğu teklifi daha da kuvvetli hale getirme, müşterileri için hep daha fazlasını mümkün kılma yaklaşımına uygun olarak her iki kurumun da markaları için bütünsel ve çevik bir yaklaşım yaratacak.

Türkiye’de AKQA Group’un liderliğini 4129Grey CEO’su Alemşah Öztürk üstlenecek. Emine Çubukcu ise Ogilvy CEO’su olarak AKQA Group yapısı içinde görevini sürdürecek.

Güçlenen yapısıyla dijital iletişim, e-ticaret deneyimi ve pazarlama teknolojilerinde iletişim sektöründe liderliği hedefleyen AKQA Group, yeni dönemde müşterilerine daha da yüksek katma değerli, çekici ve güçlü teklifler sunacak.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir