Ogilvy İstanbul'da Üst Düzey Atama

Müşterilerine reklam, halkla ilişkiler ve müşteri etkileşimi vd ticaret alanlarında entegre hizmetler sunan Ogilvy İstanbul, yönetim ekibini yeni bir atamayla güçlendirdi. Ogilvy İstanbul ailesine katılan Levent Karabeyoğlu şirketin, Müşteri Etkileşimi ve Ticaret Bölümü Başkanlığı'na getirildi.

Ogilvy İstanbul CEO’su Emine Çubukçu, yeni görevlendirmeye ilişkin değerlendirmesinde, “Ogilvy olarak markalarımızı değerli kılma misyonuyla hizmet sunarken en önemli güçlerimizden biri yetkinliğiyle, enerjisiyle, konusuna hakimiyetiyle fark yaratan ekibimizdir. Kurucumuz David Ogilvy, çalışma arkadaşlarımızı seçerken benimsediğimiz yaklaşımı, şu sözleriyle çok net bir şekilde özetliyor: “Kendinizden büyük insanları işe alırsanız devlerin şirketi olursunuz…“ Bu yaklaşımla ekibimize katılan ve pek çok sektörde medya,  satış ve pazarlama, doğrudan pazarlama alanlarında 25 yıllık geniş bir deneyime sahip Levent Karabeyoğlu’nun, birikimleri, vizyonu, dinamizmi ve liderliğiyle Ogilvy İstanbul’a ve tüm markalarımıza önemli katkılar sunacağına inancım tam.” dedi.

Levent Karabeyoğlu Kimdir?

Saint Benoit Lisesi Matematik bölümünden mezun olan Levent Karabeyoğlu, daha sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Metalürji ve Malzeme Mühendisliği bölümünü bitirdi. Kariyerine Turk Nokta Net’te webmaster olarak başladı. Daha sonra sırasıyla Sabancı Telekom'da Web Prodüksiyon Müdürü, BeOnE Internet Solutions’ta Kurucu Ortak, Zap Medya'da Yönetici Ortak, TTNET’te Web Geliştirme Müdürü olarak görev yaptı. Akbank’ta 4 yıl boyunca Dijital Pazarlama ve Satış’tan sorumlu olarak çalışan Levent, MYNET'te gelirlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı (CRO) rolünü üstlendi. Son 2 senedir de GroupM Türkiye’de dijital operasyonlardan sorumlu CDO olarak görev yaptı.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir