Nissan'ın Yeni Uzaktan Çalışma Konseptli Karavanı

Koronavirüs salgını birçok insanı evden çalışmaya itti ve geçen yılın büyük bir bölümünde insanlar evlerde sıkışıp çalışmak zorunda kaldı. Bazı insanlar ise teselliyi yollarda ve doğada buldu. Karavanlar popüler oldu ve karavanla seyahat uzaktan çalışmanın verdiği esneklik ile birlikte eski yıllara göre ciddi oranda arttı. İşte tam bu noktada Nissan, 2021 Tokyo Auto Salon'da yeni bir konsept tasarım ile karşımıza çıktı ve mini kamyonet-karavan karışımı Nissan Office Pod'u sergiledi.

https://pazarlamasyon.com/arka-bahcenize-yerlestirebileceginiz-yeni-ofis-tasarimi/

Japon otomobil üreticisi Nissan, iş yerinizi istediğiniz yere götürmenizi sağlayan süper havalı NV350 ofis bölmeli bir karavan tasarladı. Sandalye dahil tüm ofisi karavanın arkasından kaydırılabilme özelliğine sahip olan karavan tipi kamyonet, yola çıkmayı ve doğada olmayı sevenler düşünülerek hazırlandı.

Akıllı telefon uygulaması sayesinde hareket edebilen ofis, kamyonetin içinde veya dışında çalışmayı kolaylaştırıyor. Bu özellik; hava kötüyse ya da dikkat dağıtıcı unsurların olduğu yoğun bir alanda içeride, doğa manzarasının ya da harika dış mekanın olduğu bir yerde dışarıdan çalışılmasına imkan sağlıyor.

Kamyonetin ayrıca tepesi de kullanılabiliyor. Bir iç merdivenle erişilebilen kamyonetin çatısı öğle yemeği saatleri, kahve molaları ve iş sonrası dinlenme için rahat bir ortam yaratıyor. Bir ofis için her şeyin düşünüldüğü bu tasarımın tek eksiği sadece tuvalet.

https://www.youtube.com/watch?v=qSyMUr7cRXg&feature=emb_logo

Minibüsün içte ve dışta minimalist bir estetiği var, ancak daha detaylı incelemek için biraz daha beklemek gerekecek. Nissan Office Pod şimdilik sadece bir konsept, ancak üretime girdiğini görürsek hiç de şaşırmayız. Çünkü ofis bölmeli yeni Nissan, harika bir özelliği ilginç bir şekilde bir araya getiren zarif, küçük ve belki de kullanışlı eser.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir