Nissan, satılan her otomobilin 20 bin TL’ sini deprem bölgesine bağışlıyor

Nissan, deprem bölgesine yapılan yardımların süreklilik kazanması adına, satın alınan her otomobilin 20 bin TL'sinin deprem bölgesine bağışlanması için kampanya başlattı.

Kahramanmaraş merkezli depremin çevre illerde de büyük hasara yol açmasının ardınan bölgeye yardımlar devam ediyor. Anlık yardımların yanı sıra bölgede kalkınmayı sağlamak için yardımların devamlılığı ise oldukça önemli. 

Depremin gerçekleştiği ilk andan itibaren afet bölgesine 1 milyon euroluk nakdi yardımla birlikte, 4x4 araçlarını operasyonel destek için deprem bölgesine gönderen Nissan Türkiye, yardımların süreklilik kazanması amacıyla örnek teşkil edecek yeni bir kampanya başlattı. 

Mart ayı itibarıyla Nissan'dan otomobil alacak olan vatandaşların AHBAP da dahil olmak üzere; AKUT, AFAD ve Kızılay'a deprem bölgesi için yapacağı 20 bin TL bağış, satın alacağı aracın fiyatından düşecek.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir