Nissan 20 Yıl Sonra Logosunu Yeniledi

Japonya merkezli otomotiv şirketi Nissan, yeni modeli Ariya için düzenlediği lansmanda 20 sene sonra logosunda değişiklik yaptığını açıkladı.

Nissan, yeni tasarım ile, geçmişinden çok fazla ödün vermeden uzun süredir kullandığı metalik logosunu gölgede bırakmayı hedefliyor. Şirket ismi yeni logonun ortasında yer almaya devam ederken, modern değişim de gözlerden kaçmıyor.

Şirketin yeni logosu, kurucusu Yoshisuke Aikawa’nın “Eğer güçlü bir inancınız varsa, güneşe bile nüfuz eder” anlamına gelen “Shisei tenjitsu o tsuranuku” inancına sadık kalıyor.

Nissan’ın yeni logosu bu ay itibarıyla hem dijital hem de fiziksel olarak tüm kanallarda görülecek. Şirketin elektrikli araçları, Nissan’ın elektrikli bir geleceğe doğru yol aldığını gösteren önemli bir görsel hatırlatma olarak, geride kalan 20 yola karşılık gelecek şekilde 20 LED ile yanan özel aydınlatılmış bir logoya sahip olacak.

Şirketin yeni logosu için hazırladığı video ise şu şekilde:

https://www.youtube.com/watch?v=7LgdE4j_XJw&feature=emb_logo
Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir