Nike'tan kız çocuklarına özel oyun kortu

Nike,  Dünya Kız Çocukları Günü için, Girls Got Game ile işbirliği yaptı. Nike ve Filipinli sivil toplum kuruluşu Girls Got Game, kız çocukları için oyun kortu tasarlayarak spora teşvik etmeyi amaçladı.

Bu kapsamda, Filipinli sanatçı Jill Arteche tarafından şık ve renkli tasarımlarla özel olarak boyanmış iki çok amaçlı kort, hazırlanan reklam filmiyle tanıtıldı.

https://www.instagram.com/p/CU3Y9bbBUuT/?utm_source=ig_web_copy_link

Nike Filipinler Pazarlama Müdürü Jino Ferrer, "Çocuklar oyun oynamak için yaratılmıştır, ancak Filipinler'de özellikle genç kızların çoğu spora erişemiyor" dedi. "Nike ve Girls Got Game, çocuklara başarı için ihtiyaç duydukları araçlara ve eğitime erişim sağlayarak, onları olumlu kadın rol modellerine maruz bırakarak ve saha içinde ve dışında güven oluşturarak ve kapsayıcı topluluklar yaratmanın önündeki engelleri kaldırarak çocukların geleceğine yatırım yapıyor." diye ekledi.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir