Nike'tan Ebrar Karakurt belgeseli: "Yeni umutlar"

Milli voleybolcu Ebrar Karakurt’un voleybola olan tutkusunu, hayalini kurduğu akademiyi kendisinden ve sevdiklerinden aktarıldığı bir belgesel hazırlandı.

Nike ve SosyalBen Vakfı’nın katkılarıyla hazırlanan “ Yeni Umutlar”, son dönemdeki başarısı ve azmi ile her kız çocuğunun rol modeline dönüşen Ebrar Karakurt’un voleybol yolculuğunu anlatıyor.

Belgeselin müziğini yerli sahnenin öne çıkan isimlerinden “Nova Norda” üstlenirken“Hadi” isimli şarkı ile izleyiciler, harekete geçmeleri için cesaretlendiriliyor.

Ebrar Karakurt, belgeselde akademi ile ilgili; “Spor benim hayatımı çok olumlu bir yönde değiştirdi, benden sonraki çocukların hayatını da değiştireceğine inanıyorum. Önümüze çıkan engeller pes etmemiz için bir neden değil, kız çocukları her şeyi başarabilir. EKA tüm Türkiye’nin bunu görmesi için var olan bir proje. Başarı birçok farklı şekilde sizi bulabilir. Olimpiyatlara, şampiyonalara kalmak gerçekten çok önemli başarılar ama günün sonunda kız çocukları için bir şey yapabiliyor olmak, onlara rol model olabilmek benim için çok başka bir tatmin duygusu.” diyerek duygularını ifade etti.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir