Nike’den “Dünya İçin Evinde Oyna” Kampanyası

Corona virüs ile birlikte spor salonları da kullanıma kapandı. Düzenli olarak spor yapan insanlar için ise evde kalmak oldukça zor bir durum haline geldi. Birçok marka da evde egzersiz yapmaya teşvik etmek için platformlarını ücretsiz hale getirmeye başladı.

Nike da geçtiğimiz günlerde içerikleri arasında dünyaca ünlü sporcular Sue Bird, Tiger Woods ve Serena Williams’ın spora dair önerilerinin bulunduğu premium mobil uygulaması Nike Training Club’ı (NTC) süresiz bir şekilde ücretsiz sunmaya başladığını açıkladı. Açıklamasına eşlik eden kampanya ise Wieden + Kennedy ajansından geldi; “Dünyanın dört bir yanından milyonlar için oynamak istiyorsan, şans yüzüne güldü. İçeride oyna, dünya için oyna”.

“Evde oyna” kampanyasının yanı sıra Nike geçtiğimiz hafta corona virüs tedavi merkezlerine 15 milyon dolar bağışta bulunmuştu.

Sue Bird İnstagram hesabından “Şimdi her zamankinden daha fazla, biz bir takımız” açıklamasıyla Nike’ın “Play inside, play for the world” çağrısını paylaştı.

https://www.instagram.com/p/B9_9Ra1BoFY/
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir