Nike, Alışılmışın Çok Dışında Olan Yeni Tasarım Ayakkabısını Tanıttı

Markaların yeniliğe ve gelişime açık olmadığı zamanlarda pazarda tutunabilme şansının olmadığını artık hepimiz biliyoruz. Spor giyim pazarında hizmet veren birçok marka ise adeta birbirleriyle yenilik yarışı içerisine girdiler. Son olarak ise sektörün önemli isimlerinden olan Nike'ın tasarladığı Hands-Free Sneaker olarak tanımlanan, GO FlyEase modeli konuşuluyor.

https://pazarlamasyon.com/nikein-siri-ile-kontrol-edilebilen-yeni-ayakkabisi/

Ayakkabının en büyük özelliği ise el yardımı olmadan giyilebilmesi. "Çift dengeli menteşe" adını verdikleri sistem sayesinde insanlar ayakkabılarını eğilmeden giyip çıkarabiliyorlar. Ayakkabının performansını etkileyecek olan özellikler arasında, topuk kısmı için tasarlanmış Kickstand topuk adı verilen ve stabilite için Diving Board adı verilen yenilikleri mevcut. Ayakkabının açık veya kapalı pozisyonlarda kalabilmesi için ise bir gergi bandı bulunmakta.

https://www.youtube.com/watch?v=ZTRsiWa79rY&feature=emb_title

Nike üyeleri için  Şubat'ta edinebilecekleri ayakkabı, yıl sonunda tamamen satışa sunulacak. Ayakkabının 120 Dolar gibi bir fiyattan piyasaya sürüleceği biliniyor.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir