NFT'lerinizi takı olarak kullanmak ister miydiniz?

Lüks mücevher şirketi Tiffany & Co, NFT'leri takıya dönüştürdü.

New York merkezli lüks mücevher şirketi Tiffany & Co, NFT dünyasına, fiziksel ürün sunarak adım attı. Marka, halihazırda sahip olunan NFT'leri kolye tasarımlarına dönüştürüyor ve NFT'leri fiziksel dünyada da kişiselleştiriyor. 

CryptoPunks'a sahip olanlar için geçerli olan tasarımlar sadece 250 NFTiff geçişli blockchain platformu Chain'de sergilenecek. Tiffany & Co tasarımcıları tarafından tasarlanan kolyeler meta veri deposunda da sanal bir versiyonu olmak üzere satışa sunulacak. NFTiff'lerin her biri 30 ETH yaklaşık 50 bin dolar olarak fiyatlandırılıyor ve satış, kişiselleştirilmiş kolyeyi, parçadan ilham alan bir NFT'yi ve bir zinciri kapsıyor.

Kişiselleştirilmiş kolyelerin; safir, ametist ve spinel bulunan en az 30 değerli taş ve elmasla kaplanacağı da garanti ediliyor. Koleyelerin arkasında ise Tiffany & Co markasının logosu ve CryptoPunk'ın kimlik numarası yer alıyor.

NFTiff'lerin satışı ise Tiffany & Co'nun web sitesinde gerçekleşiyor. NFTiff'lerinin maketleri Ekim ayına kadar gelecek ve fiziksel kolyeler 2023'te satışa hazır olacak.

Kariyer
Mavi kedi evleriyle patili dostları koruyor

Marka, "Miav" kedi evleriyle de hayvanları korumaya devam ediyor.

Bunlar İlginizi Çekebilir