New Generation Community’nin ikinci buluşması Vialand Tema Park'ta gerçekleşti

İş dünyasının liderlerini, blockchain dünyasıyla buluşturan New Generation Community’nin ikinci buluşması, İstanbul’un en eğlenceli noktalarından biri olan Vialand Tema Park'ta gerçekleşti.

İş dünyasının liderlerini, blockchain dünyasıyla buluşturan New Generation Community’nin ikinci buluşması, İstanbul’un en eğlenceli noktalarından biri olan Vialand Tema Park'ta gerçekleşti. NGC üyeleri, hem keyifli zaman geçirdiler hem de blockchain gündemini konuşmak için bir araya geldiler. Pazarlamasyon Kurucu ve CEO'su Necip Murat'ın ev sahipliğinde, NGC üyeleri ve sektörün önde gelen üst düzey yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşen buluşmada; Slash Ventures'ın Yönetici Ortağı Ali Erhan Tamer, "Web3 Ekonomisi: Tokenekonomik Modeller" başlıklı sunumuyla dijital dönüşüm ve Web3 ekosisteminin dinamiklerini katılımcılarla paylaştı.

ngc-1

New Generation Community buluşmasının katılımcıları arasında, Tazefikir CEO'su Çağlar Gözüaçık, Pazarlama Danışmanı Aysun Karabıyık, Logo Group CMO'su Begüm Arş Türk, Kuantum Araştırma Kurucusu Volkan Kılıç, Yönetim Danışmanı ve Öğretim Görevlisi Serra Yılmaz, Boyner CMO'su Nurçin Koçoğlu, Duracell Pazarlama Direktörü Canan Berkem Uzun, Havas Istanbul CEO'su Cüneyt Devrim, Vestel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Duygu Badem Uylukçuoğlu, Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Yasemin Gürleroğlu, Akbank Marka ve İletişim Başkanı Beril Alakoç, FLO Pazarlama ve Büyüme Genel Müdür Yardımcısı Gökçe Kunt, Hype Kurucu ve CEO'su Sarper Danış, Kiğılı Pazarlama Direktörü İlkay Keleş, Yapı Kredi Dijital Pazarlama ve Müşteri Edinme Başkan Yardımcısı Burçe Gültekin, Yaratıcı Ebeveyn ve Beyin Akademi Kurucusu Kerem Dündar gibi pazarlama ve iş dünyasının lider isimleri yer aldı.

Ali Erhan Tamer: "Yeni çağın teknolojilerini anlayabilmemiz için önce insanın dönüşüm arayışını anlamalıyız"

Slash Ventures Yönetici Ortağı Ali Erhan Tamer, "Web3 Ekonomisi: Tokenekonomik Modeller" başlıklı sunumunda, yeni çağın teknolojilerine ve içinde bulunduğumuz dijital dönüşüm sürecine değindi. Tamer, "Facebook'un ilk kurulduğu zaman, 2007 yılında, hayatımızı kökten değiştireceğini iddia etseydim, muhtemelen kimse beni ciddiye almazdı. Ancak şimdi, metaverse gibi bir kavram gündeme geldiğinde, bu adamların söylediklerine kayıtsız kalamıyoruz. Aniden hayatımıza giren bir kavram olan metaverse’ü ve yeni çağın diğer teknolojilerini anlayabilmemiz için önce insanın dönüşüm arayışını anlamalıyız. Bu dönüşüm, bizim içinde bulunduğumuz çağın temel taşıdır. Herhangi bir sorun ortaya çıktığında, ileriye yönelmek isteyenler için bir dönüşüm fırsatı doğar. Çünkü yıkımın kendisi, içinde yeni fırsatları da barındırır. Yeni kuşakların ihtiyaçlarını anlamak, dönüşüm sürecinin başlangıcında atmamız önemli bir adımdır. Bir kuşağı genetik olarak belirleyen şey, hayatları boyunca deneyimledikleri olaylar ve dönemsel koşullardır. Bir dönemi anlayabilmek içinse, o dönemin bireylerini anlamaya odaklanmalıyız. Bu dünyayı anlamamız ve geleceğe yönelik adımlar atmamız için son derece önemlidir." dedi.

New Generation Community hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir