Netflix Türkiye'den Çekilme İddialarıyla İlgili Açıklama Geldi

Dünden beri Türkiye'nin gündeminde yer alan konuların başında Netflix geliyor. Online yayın platformunun, yeni orijinal ve yerli yapımında eşcinsel bir karakterin yer alacak olmasından ötürü, RTÜK'ün bu yapıma müdahale ettiği ve bundan ötürü Netflix'in Türkiye'den çekilebileceği iddiaları tartışılıyordu son iki gündür. Hatta bu durumdan dolayı, Netflix Türkiye'nin yeni yapımının çekimlerini durdurduğu bile söylendi.

https://pazarlamasyon.com/netflixteki-butun-iceriklere-erismenizi-saglayan-gizli-kodlar/

Pek çok kişi konuyla ilgili Netflix'ten resmi bir açıklama bekliyordu ki, o açıklama sonunda geldi. Son iki gündür Türkiye'nin gündemini meşgul eden bu konuyla ilgili olarak Netflix Türkiye adına açıklama yapan bir yetkili şunları dile getirdi:

"Netflix olarak Türkiye’deki üyelerimize ve kreatif camiaya derinden bağlılığımızı sürdürüyoruz. Birlikte çalıştığımız birbirinden yetenekli isimlerle gurur duyuyoruz. Şu anda yapım aşamasında olan ve yakında çekimlerine başlanacak projelerimiz için çok heyecanlıyız ve bu hikayeleri dünyanın her köşesindeki üyelerimizle paylaşmayı dört gözle bekliyoruz."

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir