Netflix'ten kullanıcıları sevindirecek yenilik

Netflix, uzun zamandır eleştiri alan özelliği üzerinde yaptığı son güncellemeyle kullanıcıların beğenisini topladı.

Kullanıcıların izledikleri dizi ya da filmlere kaldıkları yerden devam etmelerini sağlayan, Netflix'in "izlemeye devam et" satırı zaman zaman kullanıcıların eleştirilerine maruz kalıyordu. Bu eleştirilerin asıl sebebi, izlemeye başladıktan sonra beğenmedikleri yapımları yarıda bırakan kullanıcıların, bahsi geçen yapımı "izlemeye devam et" satırında sürekli görmeleriydi. İzlemeye devam etmek istemeyen kullanıcıların karşısına sürekli yarıda bıraktıkları yapımın çıkması zaman zaman can sıkıcı olabiliyordu.

netflix'ten-kullanicilari-sevindirecek-yenilik

Netflix yaptığı son güncellemeyle kullanıcıların "izlmeye devam et" satırında değişiklik yapmalarına olanak sağladı. Kullanıcılar, bu satırda görmek istemedikleri yapımları "Bu Satırdan Çıkar" butonuna tıklayarak daha fazla karşılarına çıkmasını önleyebilecekler.

Yapılan bu değişikliğin ardından Netflix kullanıcıları Twitter üzerinden bekledikleri değişikliğin gerçekleşmesine dair sevinçlerini paylaşacak tweet'ler paylaştılar.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir