Netflix setinde drone kazası

Tayvanlı yıldız Kai Ko, yeni Netflix dizisi çekimleri sırasında yakın çekim görüntü alan bir drone tarafından yaralandı.

İlerleyen zamanlarda Netflix'te yayınlanması planlanan Agent From Above dizisinin başrol oyuncusu Kai Ko, çekimler sırasında yakın çekim görüntü alan bir dronun yüzüne çarpması sonucu ağır yaralandı. Oyuncunun menajeri, kazanın yıldızın yüzüne 20 ila 30 dikiş atılmasına neden olduğunu bildirdi. Henüz açıklanan olayın aslında 27 Aralık’ta gerçekleştiği belirtildi.

netflix-drone

Meydana gelen kaza sonucu ünlü oyuncu Kai Ko’nun yüzüne 30 adet dikiş atıldı. Yapımcılar, drone'un ünlü oyuncunun yüzüne çarpması sonucu yanaklarının parçalandığını ve elmacık kemiklerinin hasar gördüğünü aktardı. Kazanın ardından bir süre çekimlere ara verildi ve Ko'nun yaralarının iyileşesi beklendi. Yapımcılar ise drone ile çekim yaparken herhangi bir standartın dışına çıkılmadığını belirtti. Netflix ise henüz drone kazası ile ilgili resmi bir açıklamada bulunmadı.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir