Netflix'in 4,56 milyon dolar ödüllü 'Squid Game' yarışması için başvurular açıldı!

Netflix, Güney Kore dizisi 'Squid Game'in, 4,56 milyon dolarlık yarışması "Squid Game: The Challenge" için başvuruların açıldığını duyurdu

Dijital yayın platformu Netflix, 17 Eylül 2021 tarihinde dünya çapında yayınlanan ve yayınlanmasıyla birlikte küresel ölçekte yüksek popülerliğe ulaşan Güney Kore dizisi 'Squid Game'in, 4,56 milyon dolarlık yarışması "Squid Game: The Challenge" için başvuruların açıldığını duyurdu. Yakın zaman önce fragmanı yayınlanan yarışma, 456 kişinin katılımıyla başlayacak. 

 

 

 

 

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Netflix Türkiye (@netflixturkiye)'in paylaştığı bir gönderi

Düzenlenecek yarışmada, oyunların dizide yer alan oyunlardan ilham alacağını söyleyebiliriz. Dizide olduğu gibi oyunları kazanmak için katılımcıların belli özelliklere sahip olması (beceri, hız, dikkat, dayanıklılık) ve en önemlisi kazanmak için doğru bir strateji belirlemeleri gerekiyor. Eğer diziyi izlediyseniz, katılımcıların takım olduğu kişiler ve diğer katılımcılarla kurdukları ilişkiler oyunu sürdürebilmeleri açısından oldukça mühim. 21 yaş ve üstü herkesin katılabildiği yarışmada İngilizce konuşabilme şartı aranıyor.

“Şimdiye kadarki en büyük yarışma”

“Şimdiye kadarki en büyük yarışma” olarak tanımlanan "Squid Game: The Challenge", 4,56 milyon dolarlık ödülüyle televizyon tarihindeki en büyük nakit ödüle sahiplik yapıyor. Katılımcıların SquidGameCasting.com adresi üzerinden başvuru yapabilecekleri yarışmanın çekimlerinin 2023’ün başlarında farklı ülkelerde yapılması ve en az bir ay sürmesi bekleniyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir