Netflix, Hakan: Muhafız'ın İzlenme Sayısını Açıkladı

Netflix 2018'in 4. Çeyrek sonuçlarını yayınladı. Bu aralıkta yayınlanan Netflix'in ilk Türk orijinal dizisi Hakan: Muhafız'ın da izlenme sonuçlarına böylece ulaşmış olduk.

Dizilerinin izlenme saçlarını açıklamaktan çok hoşlanmayan Netflix'in ara sıra yaptığı istisnalardan birisine denk gelen açıkladığı verilere göre Hakan: Muhafız'ın izlenme sayısı 10 milyondan fazla.

Dizinin 2. Sezon için onay aldığını daha önce duyurmuştuk sonrasında 3 ve 4. Sezonlar için de onay aldığını belirtelim. İşler hem Hakan: Muhafız ekibi hem de Netflix için yolunda gidiyor gibi görünüyor.

Hakkındaki bilgiler açıklanan diğer diziler ise şöyle: İspanya’dan Elite isimli dizi 20 milyon, İngiliz Bodyguard dizisi 10 milyon ve İtalya’dan Baby dizisi de 10 milyondan fazla seyirci tarafından izlendi. Netflix’in filmi Bird Box da dört haftada 80 milyon izleyici rakamına ulaştı. 

Ayrıca Netflix’in toplam abone sayısının da 140 milyona yaklaştığı açıklanırken, geçen yılki yeni abone sayısının 5,6 milyon olduğu belirtildi.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir