Netflix 'gerçek' Squid Game için kolları sıvadı

Netflix, popüler dizisi Squid Game'den ilham aldığı, 4.56 milyon dolar ödüllü realite TV şov için başvuruları kabul etmeye başladı.

Geçtiğimiz sene 17 Eylül'de Netflix'de yayınlanan Güney Koreli drama dizisi Squid Game, ilk yayınlandığı günden itibaren dünya çapında yoğun bir ilgiyle karşılaştı ve Netflix'in en çok izlenen sezonu olarak tarihe geçmeyi başardı. Henüz bir sezon yayınlanan dizide, kazananın 40 milyon dolar ödüle kavuşacağı bir hayatta kalma mücadelesi konu alınıyor. Belirli çocuk oyunlarından oluşan yarışmalar, kimin hayatta kalacağını belirliyor. Popüler dizi, film ve belgesel platformu Netflix, Squid Game'den ilham alan bir realite TV şov için başvuruları kabul etmeye başladı.

Ödül 4.56 milyon dolar!

netflix-gercek-squid-game-icin-kollari-sivadi

Netflix bu sabah yaptığı açıklamada, dünyanın dört bir yanından 456 katılımcının dahil olacağı "Squid Game: The Challenge" isimli  realite TV şovun 10 bölümden oluşacağını belirtti. 2023 yılında çekimlerine başlanacak yarışmada, kazanan katılımcı eve 4.56 milyon dolarlık bir ödülle dönecek. Planlar söylenen gibi giderse, "Squid Game: The Challenge" realite TV şov tarihindeki en kalabalık kadroya ev sahipliği yapacak. Platform yaptığı açıklamada, "Katılımcılar orijinal diziden esinlenen yarışmalarda - ve yenilerinde - mücadele ederken stratejileri, ortaklıkları ve karakterleri de teste tabi tutulacak ve bu sırada çevrelerindeki katılımcılar elenecek." ifadelerini kullandı. 

Katılım için gerekli şartlar belirlendi

Dünyanın her yerinden başvurunun yapılabildiği "Squid Game: The Challenge" için bir başvuru sitesi açıldı. Katılım için en az 21 yaşında olmak ve katılımcıların en az dört haftalık boşluklarının olması gerekiyor. Katılım için gerekli şartları ve detayları incelemek için internet sitesine göz atabilirsiniz. 

Kariyer
Arzum 55’inci yaşını 55 ayrı tasarımla kutladı

Arzum, 55’inci yılını 55 farklı tasarımcıyla gerçekleştirdiği sergi ile kutladı.

Bunlar İlginizi Çekebilir