Netflix After Life'ın yeni sezonu için parkları banklarla donatıyor

Netflix, After Life dizisinden oldukça aşina olduğumuz bankları parklara yerleştiriyor.

Netflix, Calm ile yaptığı işbirliği sonucu After Life’ın yeni çıkan sezonunu tanıtmak amacıyla parklara diziden oldukça aşina olduğumuz bankları yerleştirdi. Netflix, resmi Twitter hesabından paylaştığı gönderi ile Birleşik Krallık boyunca 25 tane bank bağışladığını duyurdu.

Daha önce After Life dizisini izlediyseniz, bankların ne anlam barındırdığını kolayca hatırlayabilirsiniz. Yalnızlığı paylaşmak, yanınızdakinin kederine ortak olmak ya da bir arkadaşa içinizi dökmek için banklar en ideal yerlerdendir. Calm CEO'su Simon Gunning, "Park bankları, düşünmek, birisiyle konuşmak, biriyle omuz omuza oturmak için fırsatlar sunuyor" diye belirtti.

netflix-after-life'in-son-sezonu-için-parklari-banklarla-donatiyor

Parklara yerleştirilen bankların üstünde “Umut Her Şeydir” yazısı ve bir adet QR kod basılı. Bankın üstündeki kodu tarattığınızda kod sizi Calm’ın internet sitesine yönlendiriyor ve karşınıza “Hayat zor olabilir ama her zaman umut vardır.” yazısı çıkıyor. Aynı zamanda sitede zihinsel sağlık tavsiyeleri bulunuyor.

Bankların yerleştirilmesinin ardından Gervais, "Benchlerin After Life için kalıcı bir miras yaratmasının yanı sıra insanların ziyaret edebileceği bir yer olmasını umuyoruz.” ifadesini ekledi.

Severek izlediğim dizilerin ya da filmlerin gerçek hayatta karşılıklarını görmek bende oldukça güzel duygular canlandırıyor. Umarım bunun gibi kampanyaların devamını görebiliriz. 

Kariyer
Arzum 55’inci yaşını 55 ayrı tasarımla kutladı

Arzum, 55’inci yılını 55 farklı tasarımcıyla gerçekleştirdiği sergi ile kutladı.

Bunlar İlginizi Çekebilir