Nestlé Waters Türkiye’ye yeni pazarlama direktörü

Nestlé Waters Türkiye’nin yeni pazarlama direktörü belli oldu.

Nestlé Waters’ın Türkiye’deki pazarlama direktörlüğü görevine, Gizem Kartal Sükan atandı. 2018 yılından bu yana Nestlé Türkiye Çikolata ve Şekerleme İş Biriminde Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Sükan, Mart ayı itibarıyla yeni görevine başladı.

Avusturya Lisesi, İstanbul Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği ve Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi Yüksek Lisans mezunu olan Gizem Kartal Sükan, profesyonel iş hayatına 2006 yılında Nestlé Türkiye’de Ticari Pazarlama Uzmanı olarak adım attı. Nestlé Türkiye bünyesinde 11 sene boyunca Kahve, Çikolata, Kahvaltılık Gevrekler ve Beslenme ve Sütlü İçecekler kategorilerinden sorumlu olarak Satış ve Ticari Pazarlama fonksiyonları içerisinde çeşitli birimlerde yöneticilik yaptı, çok sayıda projeye liderlik etti. Son olarak 2018 yılında, Çikolata ve Şekerleme İş Birimi’ne Pazarlama Müdürü olarak atandı.  

Nestlé Türkiye’de 17 yıllık deneyime sahip olan Gizem Kartal Sükan, Mart ayı itibarı ile Nestlé Waters Türkiye’nin Pazarlama Direktörü oldu. Deneyimli yönetici, yeni bir soluk getireceği yeni görevinde pazarlama ekibine liderlik edecek. 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir